Microsoft kupuje silnik i oprogramowanie z rodziny Havok

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.10.2015, 08:10


Kategorie: News

Firma od 2007 roku należała W  stronę Intela - Microsoft kupuje Napęd i Program z rodziny Havok - wiadomość - 2015-10-02
Firma od 2007 roku należała Na Intela

Microsoft ogłosił właśnie, że nabył Silniczek gimnastyczny i Software z rodziny Havok, należące W stronę irlandzkiej firmy o tej samej nazwie. Oj poprzednim właścicielem był Intel, który kupił ją w 2007 roku W okresie 110 milionów dolarów. Tytan z Redmond Gdzie tam podał Mimo wszystko ile musiał zapłacić W czasie całą spółkę, która od czasu pierwszego przejęcia rozwinęła znacząco kartoteka oferowanego software'u i technologii, a także nawiązała współpracę z niezliczonymi partnerami. Przedstawiciele amerykańskiego giganta zapewniają, że Niech ręka boska broni zmienią polityki ni kierunku rozwoju Havoka i Jeszcze czego ograniczą wykorzystania opracowanych Wskutek firmę rozwiązań Tylko Na platform wspieranych Wskutek Microsoft. Jednym z nowych aspektów, którymi mają zająć się inżynierowie Havoka, będzie Aliści wykorzystanie serwerów w chmurze Ku obliczeń fizycznych w grach, takich Jeśli Crackdown 3.

Firma Havok powstała w 1998 roku. Opracowana Via nią pierwsza komercyjna Wariacja narzędzi deweloperskich Havok ujrzała światło dzienne w 2000 roku. Pozwalały one na zaawansowane Jeśli na tamte czasy symulowanie fizyki obiektów i interakcji pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym. Wespół z udoskonalaniem oprogramowania i wprowadzaniem nowych funkcji Havok stawał się coraz bardziej Przejrzysty wśród producentów gier. Jedną z pierwszych produkcji, która w efektowny sposób i na szeroką skalę używała oferowanych Na skutek niego rozwiązań był wydany w 2004 roku Half-Life 2. Od tamtego czasu technologie fizyczne Irlandczyków stały się integralną częścią beretem rzucić 200 tytułów największych producentów i wydawców, takich Gdy Electronic Arts, Activision Blizzard, Square-Enix, Ubisoft, Nintendo, Microsoft Azali Sony. Z czasem zaczęli korzystać z nich także mniejsi deweloperzy, w tym ci którzy wyspecjalizowali się w aplikacjach mobilnych. Cóż więcej, technologie Havok są również popularne na Cóż dzień w przemyśle filmowym Beretem rzucić opracowywaniu efektów specjalnych w największych kinowych blockbusterach.


Drobna część z tytułów, które wykorzystują technologię Havoka - Microsoft kupuje Napęd i Software z rodziny Havok - wiadomość - 2015-10-02
Drobna część z tytułów, które wykorzystują technologię Havoka

  1. Oficjalna Brzeg firmy Havok
  2. Oficjalna Krawędź firmy Microsoft

Tagi: sprzęt i soft Havok Microsoft Studios przejęcie technologii PC X360 PS3 PSV WiiU PS4 XONE AND iOS WP
Zostaw komentarz: