Microsoft kupuje silnik i oprogramowanie z rodziny Havok

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.10.2015, 08:10


Kategorie: News

Firma od 2007 roku należała W  stronę Intela - Microsoft kupuje Motor i Software z rodziny Havok - wiadomość - 2015-10-02
Firma od 2007 roku należała W stronę Intela

Microsoft ogłosił właśnie, że nabył Napęd rekreacyjny i Freeware z rodziny Havok, należące Ku irlandzkiej firmy o tej samej nazwie. O rany poprzednim właścicielem był Intel, który kupił ją w 2007 roku W trakcie 110 milionów dolarów. Mocarz z Redmond Pod żadnym pozorem podał Jednakowoż ile musiał zapłacić W trakcie całą spółkę, która od czasu pierwszego przejęcia rozwinęła znacząco inwentarz oferowanego software'u i technologii, a także nawiązała współpracę z niezliczonymi partnerami. Przedstawiciele amerykańskiego giganta zapewniają, że Ale skąd zmienią polityki nie kierunku rozwoju Havoka i Takiego ograniczą wykorzystania opracowanych Za przyczyną firmę rozwiązań Tylko Ku platform wspieranych Poprzez Microsoft. Jednym z nowych aspektów, którymi mają zająć się inżynierowie Havoka, będzie Atoli wykorzystanie serwerów w chmurze W stronę obliczeń fizycznych w grach, takich A także Crackdown 3.

Firma Havok powstała w 1998 roku. Opracowana Z powodu nią pierwsza komercyjna Klasa narzędzi deweloperskich Havok ujrzała światło dzienne w 2000 roku. Pozwalały one na zaawansowane Kiedy na tamte czasy symulowanie fizyki obiektów i interakcji pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym. Równocześnie z udoskonalaniem oprogramowania i wprowadzaniem nowych funkcji Havok stawał się coraz bardziej Sławetny wśród producentów gier. Jedną z pierwszych produkcji, która w spektakularny sposób i na szeroką skalę używała oferowanych Za przyczyną niego rozwiązań był wydany w 2004 roku Half-Life 2. Od tamtego czasu technologie fizyczne Irlandczyków stały się integralną częścią circa 200 tytułów największych producentów i wydawców, takich A także Electronic Arts, Activision Blizzard, Square-Enix, Ubisoft, Nintendo, Microsoft Azaliż Sony. Z czasem zaczęli korzystać z nich także mniejsi deweloperzy, w tym ci którzy wyspecjalizowali się w aplikacjach mobilnych. Cóż więcej, technologie Havok są również popularne na He dzień w przemyśle filmowym U opracowywaniu efektów specjalnych w największych kinowych blockbusterach.


Drobna część z tytułów, które wykorzystują technologię Havoka - Microsoft kupuje Napęd i Aplikacja z rodziny Havok - wiadomość - 2015-10-02
Drobna część z tytułów, które wykorzystują technologię Havoka

  1. Oficjalna Uczestnik firmy Havok
  2. Oficjalna Stronica firmy Microsoft

Tagi: sprzęt i soft Havok Microsoft Studios przejęcie technologii PC X360 PS3 PSV WiiU PS4 XONE AND iOS WP
Zostaw komentarz: