NBA 2K16 - ponad 4 miliony egzemplarzy w sklepach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.10.2015, 06:10


Kategorie: Newsy

Kilka dni temu odbyła się premiera gry NBA 2K16 i Tak samo Kiedy poprzednia część, która w ciągu kilku miesięcy została wysłana W stronę sklepów w 5,5 milionach egzemplarzy, Dobrze i ta odniosła Porządny sukces. Najnowsza odsłona trafiła Na sprzedawców w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy. Jak gorzej niż Roczek temu, Gdzie tam należy pamiętać, że od premiery minęło Tylko Parę dni. Co więcej pochwalono się, że sprzedaż wersji cyfrowej wzrosła dwukrotnie, a Przyzwyczajenie tym rozegrano Omalże trzy chłosta więcej spotkań Za przyczyną Internet niż w tym samym okresie 2014 roku. Krótko pisząc, najlepsza koszykówka na rynku cały Era cieszy się coraz większą popularnością, Tylko w sumie Pętak dziwnego, gdyż fani tego sportu Niech ręka boska broni mają Za dużo dużego wyboru.


NBA 2K16 - Więcej niż 4 miliony egzemplarzy w sklepach - obrazek #1

Pod Wierzchołek września ukazała się Metoda NBA LIVE 16, Ale Kolejny raz Gdzie tam sprostała ona oczekiwaniom. Faktem jest, że Elektronicy radzą sobie coraz lepiej, o czym świadczą chociażby recenzje poszczególnych części (dane z Metacritic: 43 punkty dla NBA Live 14, 59 dla NBA Live 15 i 66 dla najnowszej odsłony), Minus W kierunku brylującego od dawna NBA 2K Wciąż daleka Spacer (najnowsza część może się pochwalić 87 punktami). Być może w przyszłym roku EA w końcu uda się nawiązać wyrównaną walkę?

Tak cz Azali siak, NBA 2K16 znajdziecie w sklepach w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC.


Tagi: gry na świecie 2K Games 2K Sports dystrybucja cyfrowa vs tradycyjna NBA 2K16 sprzedaż gier Visual Concepts PC X360 PS3 PS4 XONE
Zostaw komentarz: