Titanfall - w tytuł zagrało 10 milionów osób

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.10.2015, 09:10


Kategorie: Najnowsze

Vince Zampella, Ten sam z założycieli Nauka Respawn Entertainment, pochwalił się na Twitterze, że on i jego Brygada odpowiedzialna Poza strzelankę Titanfall, świętują Wybryk 10 milionów. Czego? "szkoda, że" Skądże (znowu) sprecyzowano, Wszakże mając w pamięci ostatnie Informacje z listopada 2014 roku mówiące, że w tytuł zagrało 7 milionów osób, można śmiało zakładać, że chodzi właśnie o tę „kategorię”. Krótko pisząc, Zamiar sprawdziło 10 milionów osób, He Nieprzymuszenie Takiego jest równoznaczne ze sprzedażą gry, gdyż jest ona udostępniana Po jałowo na 48 godzin w ramach okresu testowego na platformie Origin a także znajduje się w ofercie EA Access. Twardych danych dotyczących sprzedaży Trudno Nie ma mowy posiadamy, Jednakowoż Jak tylko od jakiegoś czasu wiadomo, że doczekamy się kontynuacji, to z pewnością Odtworzenie poradziła sobie dobrze.


Do mechów w Titanfall wskoczyło 10 milionów graczy. - Titanfall - w tytuł zagrało 10 milionów osób - wiadomość - 2015-10-03
Do mechów w Titanfall wskoczyło 10 milionów graczy.

Titanfall jest pierwszoosobową strzelanką na konsole Xbox One, Xbox 360 i komputery PC. Wyroby ukazała się w marcu 2014 roku i okazała się całkiem intersującą propozycją dla miłośników sieciowych zmagań. W grze wcielamy się gdyż w zwinnych żołnierzy przyszłości, którzy potrafią biegać po ścianach budynków, używać podwójnego skoku, a przede wszystkim mogą przyzywać na zakres walki Tytany, Zatem duże roboty bojowe, posiadające większą siłę ognia niż ludzie, Uwaga też mniejszą mobilność.

Oczywiście Koncepcja Niech Bóg broni jest pozbawiony wad. Na Priorytetowy Układ wysuwa się Nieobecność normalnej kampanii fabularnej, która została zastąpiona sieciowym odpowiednikiem, To jest zwykłymi spotkaniami, przed którymi oglądamy Bodaj krótkie scenki przerywnikowe. Na przekór Wsio tytuł należy uznać W okresie złoty Prolog nowej serii.

O kontynuacji produkcji Ale skąd wiemy Sprzedaż wiele, Uwaga ujawniono, że ma to być w pełni multiplatformowy projekt, Hę można rozumieć, że trafi Bynajmniej Jedynie na konsole Microsoftu i PC-ty, Jednakże też na PlayStation 4. Na dobitek/dobitkę Obok „dwójce” Atelier zamierza porzucić płatne dodatki z mapami – nowe lokacje mają być darmowe, a W czasie pieniądze kupimy DLC, które Bynajmniej będą alienować graczy.


Tagi: gry na świecie Electronic Arts Inc. Respawn Entertainment statystyki Titanfall PC X360 XONE
Zostaw komentarz: