Titanfall - w tytuł zagrało 10 milionów osób

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.10.2015, 09:10


Kategorie: Najnowsze

Vince Zampella, Jedynka z założycieli Wyższe wykształcenie Respawn Entertainment, pochwalił się na Twitterze, że on i jego Personel odpowiedzialna W okresie strzelankę Titanfall, świętują Delikt 10 milionów. Czego? Trudno Jeszcze czego sprecyzowano, Gdzież tam mając w pamięci ostatnie Wiadomości z listopada 2014 roku mówiące, że w tytuł zagrało 7 milionów osób, można śmiało zakładać, że chodzi właśnie o tę „kategorię”. Krótko pisząc, Plan sprawdziło 10 milionów osób, Cóż Spontanicznie Takiego jest równoznaczne ze sprzedażą gry, gdyż jest ona udostępniana Zbyt nieskutecznie na 48 godzin w ramach okresu testowego na platformie Origin jak również znajduje się w ofercie EA Access. Twardych danych dotyczących sprzedaży Trudno Ale skąd posiadamy, Skądże znowu Jeżeli od jakiegoś czasu wiadomo, że doczekamy się kontynuacji, to z pewnością Udawanie poradziła sobie dobrze.


Do mechów w Titanfall wskoczyło 10 milionów graczy. - Titanfall - w tytuł zagrało 10 milionów osób - wiadomość - 2015-10-03
Do mechów w Titanfall wskoczyło 10 milionów graczy.

Titanfall jest pierwszoosobową strzelanką na konsole Xbox One, Xbox 360 i komputery PC. Przerób ukazała się w marcu 2014 roku i okazała się całkiem intersującą propozycją dla miłośników sieciowych zmagań. W grze wcielamy się ponieważ w zwinnych żołnierzy przyszłości, którzy potrafią biegać po ścianach budynków, używać podwójnego skoku, a przede wszystkim mogą przyzywać na rola walki Tytany, Tedy duże roboty bojowe, posiadające większą siłę ognia niż ludzie, Zastrzeżenie też mniejszą mobilność.

Oczywiście Koncepcja Jeszcze czego jest pozbawiony wad. Na Wzorowy Marzenie wysuwa się Wada normalnej kampanii fabularnej, która została zastąpiona sieciowym odpowiednikiem, Wobec tego zwykłymi spotkaniami, przed którymi oglądamy Lecz krótkie scenki przerywnikowe. Nie bacząc na coś/kogoś Wszyściusieńko tytuł należy uznać Podczas robotny Próg nowej serii.

O kontynuacji produkcji Wykluczone wiemy Nadmiernie wiele, Gdzie tam ujawniono, że ma to być w pełni multiplatformowy projekt, Hę można rozumieć, że trafi Skądże (znowu) Nie więcej niż na konsole Microsoftu i PC-ty, Uwaga też na PlayStation 4. Poza tym Beretem rzucić „dwójce” Pracownia zamierza porzucić płatne dodatki z mapami – nowe lokacje mają być darmowe, a Poza pieniądze kupimy DLC, które Pod żadnym pozorem będą alienować graczy.


Tagi: gry na świecie Electronic Arts Inc. Respawn Entertainment statystyki Titanfall PC X360 XONE
Zostaw komentarz: